+380 50 082 08 12

пн-пт 9:00–17:00

Оновлення колекцій з'являються щомісяця. Реєструйтесь та будьте першими, хто дізнається про нові надходження.

Доставляємо БЕЗКОШТОВНО всі покупки на суму понад 750 грн.!

ДОСТАВКА, ОПЛАТА та повернення товару

Доставка товару

Після того, як Ви оформите замовлення, наш консультант зателефонує Вам, щоб уточнити перелік товарів, їх наявність та загальну суму до сплати. Обробка Вашого замовлення розпочнеться після того, як будуть узгоджені всі ці деталі.

Для доставки своїх товарів ми використовуємо послуги зовнішніх кур’єрських компаній. На даних момент, ми здійснюємо доставку товару у більшість міст України, але працюємо над тим, щоб якнайповніше покрити географію проживання наших покупців. 

Для жителів Києва: 1) кур’єр привозить замовлення за адресою, яку Ви вказали під час оформлення своєї покупки (перед доставкою товару, Вам зателефонують, щоб узгодити зручний для Вас час для отримання замовленого товару) або 2) замовлення може бути доставлене у зручне для Вас відділення Нової Пошти. 

Для жителів інших міст України - Ваше замовлення буде доставлено у зручне для Вас відділення "Нової почти". 

Зберігання посилки у відділенні Нової Пошти відбуватиметься за правилами перевізника, а після закінчення стандартного безкоштовного терміну зберігання замовлення, яке не було отримане Покупцем, буде повернуто Продавцю.

Максимальний термін доставки – 5 робочих днів, але ми робимо все можливе, щоб Ви отримали замовлення якнайшвидше. Сьогодні в нас фіксована ціна доставки (не залежить від розміру замовлення та адреси доставки), яка становить 40 грн., а доставка замовлень на суму понад 750 грн. безкоштовна!

Самовивіз (тільки для покупців з м. Києва)

Покупці з м. Києва також мають можливість самостійно забрати своє замовлення із нашого офісу. Для цього, оберіть "самовивіз" під час оформлення покупки на сайті, далі наш консультант зателефонує Вам, щоб підтвердити всі позиції покупки та повідомить, коли замовлення буде готове в офісі, щоб Ви могли його забрати. Адреса для самовивозу (за попередньою домовленістю): вул. Шутова, 16.

Оплата товару

Оплата товару здійснюється готівкою в момент отримання замовлення. Ми працюємо над тим, щоб вже найближчим часом запропонувати Вам більше способів оплати товарів на нашому сайті.

Повернення товару

Ви маєте право на повернення товару, який не використовувася, протягом 14 днів з моменту його доставки. Якщо Ви не повернули товар протягом цього терміну, а також, якщо товар був у використанні – повернення не зможе бути оформленим. Товар повинен повертатись разом із своєю оригінальною упаковкою, товарним чеком та заявою на повернення коштів. Якщо товар, який Ви хочете повернути продавався як набір / комплект із декількох товарів, повернення буде оформлене лише в випадку повернення всього комплекту / набору. Перелік товарів, які не підлягають поверненню визначено Законом “Про захист прав споживачів”.

Якщо товар, що підлягає поверненню, Вам не підійшов, зателефонуйте Вам і ми розпочнемо процедуру повернення, відповімо на всі запитання та надамо чіткі інструкції. Після оформлення Вашого запиту на повернення, товар, що не підійшов, Ви можете самостійно привезти до нас в офіс (актуально для покупців із м. Києва) або ж надіслати нам у відділення Нової Пошти (всі реквізити будуть надані на вимогу). Доставка речей на повернення здійснюється за Ваш кошт. 

Кошти будуть повернуті протягом 2-3 робочих днів, від дати отримання нами товару, що не підійшов. Ми намагатимося здійснити найзручніший для Вас спосіб повернення коштів. Оплата можливих комісій (банківських, поштових) за переказ повернення - за Ваш кошт.

Будь-які зміни до умов та правил доставки, оплати та повернення товару можуть бути змінені та набувають чинності в момент їх публікації на цьому веб-сайті. Переглядайте цей розділ час від часу.

 


Речі, що змінюють простір

Ми відслідковуємо актуальні тренди в світі предметів декору та активно співпрацюємо з дизайнерами, художниками, майстрами та більшими виробниками, створюючи неповторні колекції предметів декору.

Всі предмети в наших колекціях виняткові та створюються
в дуже обмеженій кількості.

УВІЙТИ

Ви в нас вперше? ПРИЄДНУЙТЕСЬ!