+380 50 082 08 12

пн-пт 9:00–17:00

Оновлення колекцій з'являються щомісяця. Реєструйтесь та будьте першими, хто дізнається про нові надходження.

Доставляємо БЕЗКОШТОВНО всі покупки на суму понад 750 грн.!
Подарункова картка номіналом 800 грн.
Подарункова картка номіналом 800 грн.
Код товару:000000179
800 грн.
Кількість:
Повернутись до колекції

Правила використання подарункової картки:

1. Картка не є іменною і будь-яка фізична особа, що пред’явить картку може придбати з її допомогою товар в нашому магазині. У випадку втрати картки, вона не може бути поновленою, а кошти повернуті.

2. Під час оформлення покупки з використанням картки, внесіть її номер в поле для вводу коду знижки і  ваша сума до сплати буде зменшена на номінал картки автоматично.

3. За допомогою однієї картки можна здійснити одну покупку. У випадку, якщо сума покупки менша за номінал картки, сума номіналу картки списується повністю, а різниця не повертається.  Якщо вартість покупки більша номіналу сертифікату, різниця доплачується покупцем готівкою.

4. Якщо має місце повернення товару, що був придбаний з використанням картки, повернення відбувається шляхом випуску нової картки аналогічного номіналу.

5. Картка може використовуватись лише для покупки товарів в магазині interiomania.com, та не може використовуватись для отримання готівки.

6. Термін дії картки - 6 місяців з дня випуску.

Речі, що змінюють простір

Ми відслідковуємо актуальні тренди в світі предметів декору та активно співпрацюємо з дизайнерами, художниками, майстрами та більшими виробниками, створюючи неповторні колекції предметів декору.

Всі предмети в наших колекціях виняткові та створюються
в дуже обмеженій кількості.

УВІЙТИ

Ви в нас вперше? ПРИЄДНУЙТЕСЬ!