Ми на канікулах з 29.12.18-08.01.19!

Поки ми відпочиваємо, Ви заощаджуєте!
За довше очікування, на всі замовлення, оформлені онлайн в період з 29.12.2018-08.01.2019 включно, діятиме знижка 5%.--> Обробка замовлень поновиться 09.01.2019, доставка - 10.01.2019.

Код купону на знижку 2019hello

Веселих свят!

+380 50 082 0812

пн-пт 09:00–17:00

Реєструйтесь та заощаджуйте!

Зареєстровані покупці отримують 5% знижки на всі замовлення, оформлені на нашому сайті.

Що ми
робимо

Ми невпинно шукаємо ті речі, які допоможуть Вам створити таку домівку, про яку Ви завжди мріяли: ми пропонуємо нашим покупцям колекції предметів декору, які змінюють атмосферу, перетворюють буденність у яскравість, створюють затишок і комфорт.

Вам абсолютно не обов’язково витрачати шалені гроші, щоб оновити свій інтер'єр - простір, в якому Ви живете. І саме в цьому ми можемо Вам допомогти. Ми пропонуємо співвідношення форм та кольорів: ми знаходимо ті елементи, які можуть створити цілісну картину, адже правильно підібрані звичні речі створюють зовсім новий гармонійний простір.

Як ми
працюємо

Ми уважно відлідковуємо світові тренди в сфері предметів декору. Саме так ми формуємо наше бачення того, що є актуальним і достойним уваги. Далі ми приходимо з цим баченням до українських художників, дизайнерів та виробників, щоб створити для Вас колекції сучасних, якісних товарів. Ми представляємо наші товари колекціями, до яких ми підбираємо речі так, щоб вони гармонійно доповнювали один одного та створювали закінчену композицію у Вашій оселі. Ми хочемо, щоб Ви вносити нові яскраві емоції в своє життя. Ми надаємо перевагу тим речам, які знаємо в оригіналі, тому знайомимося особисто з їх виробниками – ми маємо бути впевненими в тих товарах, які ми Вам пропонуємо. Всі речі в наших колекціях пропонуються в обмеженій кількості. Ми хочемо, щоб Ви були оригінальними. Ми не тримаємо великих залишків на своєму складі, підходимо аскетично до упаковки товарів та робимо все для того, щоб Ви змогли придбати дійсно якісні та цікаві товари за привабливою ціною.

Речі, що змінюють простір

Ми відслідковуємо актуальні тренди в світі предметів декору та активно співпрацюємо з дизайнерами, художниками, майстрами та більшими виробниками, створюючи неповторні колекції предметів декору.

Зареєстровані покупці отримують 5% знижки на замовлення,
оформлені на нашому сайті.

УВІЙТИ

Новий покупець? Зареєструйтесь і отримайте 5% знижки !