Ми на канікулах з 29.12.18-08.01.19!

Поки ми відпочиваємо, Ви заощаджуєте!
За довше очікування, на всі замовлення, оформлені онлайн в період з 29.12.2018-08.01.2019 включно, діятиме знижка 5%.--> Обробка замовлень поновиться 09.01.2019, доставка - 10.01.2019.

Код купону на знижку 2019hello

Веселих свят!

+380 50 082 0812

пн-пт 09:00–17:00

Реєструйтесь та заощаджуйте!

Зареєстровані покупці отримують 5% знижки на всі замовлення, оформлені на нашому сайті.

ДОСТАВКА, ОПЛАТА та повернення товару

Доставка товару

Після того, як Ви оформите замовлення, наш консультант зателефонує Вам, щоб уточнити перелік товарів, їх наявність та загальну суму до сплати. Обробка Вашого замовлення розпочнеться після того, як будуть узгоджені всі ці деталі.

Для доставки своїх товарів ми використовуємо послуги зовнішніх кур’єрських компаній. На даних момент, ми здійснюємо доставку товару у більшість міст України, але працюємо над тим, щоб якнайповніше покрити географію проживання наших покупців. 

Для жителів Києва: 1) кур’єр привозить замовлення за адресою, яку Ви вказали під час оформлення своєї покупки (перед доставкою товару, Вам зателефонують, щоб узгодити зручний для Вас час для отримання замовленого товару) або 2) замовлення може бути доставлене у зручне для Вас відділення Нової Пошти. 

Для жителів інших міст України - Ваше замовлення буде доставлено у зручне для Вас відділення "Нової почти". 

Зберігання посилки у відділенні Нової Пошти відбуватиметься за правилами перевізника, а після закінчення стандартного безкоштовного терміну зберігання замовлення, яке не було отримане Покупцем, буде повернуто Продавцю.

Максимальний термін доставки – 5 робочих днів, але ми робимо все можливе, щоб Ви отримали замовлення якнайшвидше. Сьогодні в нас фіксована ціна обробки замовлення (не залежить від розміру замовлення та адреси доставки), яка становить 40 грн., а для замовлень на суму понад 750 грн. - покупець оплачує лише вартість покупки (збір, упаковка замовлення, всі послуги Перевізника відбуваються за рахунок Продавця).

Самовивіз (тільки для покупців з м. Києва)

Покупці з м. Києва також мають можливість самостійно забрати своє замовлення із нашого офісу. Для цього, оберіть "самовивіз" під час оформлення покупки на сайті, далі наш консультант зателефонує Вам, щоб підтвердити всі позиції покупки та повідомить, коли замовлення буде готове в офісі, щоб Ви могли його забрати. Речі, замовлені для самовивозу, ми відкладаємо на період до 3 днів. Адреса для самовивозу (будні дні з 9:00-17:00, після підтвердження готовності замовлення до отримання): вул. Шутова, 16.

Оплата товару

Ми не вимагаємо передоплати - покупець може оплатити покупку в момент отримання замовлення: у випадку адресної доставки (тільки м. Київ) - готівкою кур'єру, у випадку доставки у відділення Нової пошти - тими способами, які пропонує перевізник (готівкою або карткою). Крім того, Ви також можете сплатити за свою покупку банківською карткою - посилання на сторінку оплати буде надіслано Вам менеджером після підтвердження Вашого замовлення. 

НОВЕ! Всі зареєстровані на сайті покупці, отримують 5% знижки на всі замовлення, оформлені на сайті. Після того як загальна сума замовлень, оформлених в обліковому записі покупця перевищить 10 000 грн., постійна знижка для замовлень, оформлених самостійно на сайті, збільшиться до 10%*. Постійна знижка діє на всі товари на сайті. Знижка буде застосована автоматично на останньому кроці оформлення замовлення. 

Повернення товару

Ви маєте право на повернення товару, який не використовувася, протягом 14 днів з моменту його доставки. Якщо Ви не повернули товар протягом цього терміну, а також, якщо товар був у використанні – повернення не зможе бути оформленим. Товар повинен повертатись разом із своєю оригінальною упаковкою. Якщо товар, який Ви хочете повернути продавався як набір / комплект із декількох товарів, повернення буде оформлене лише в випадку повернення всього комплекту / набору. Перелік товарів, які не підлягають поверненню визначено Законом “Про захист прав споживачів”.

Якщо товар, що підлягає поверненню, Вам не підійшов, зателефонуйте Вам і ми оформимо повернення. Після оформлення, товар, що не підійшов, потрібно надіслати нам у відділення Нової Пошти №93 у м. Києві:

ФОП Бабинчук Ганна Іванівна

050 082 0812

Відправлення товару, що не підійшов, відбувається за рахунок Покупця. Для оформлення повернення коштів, Ви повинні докласти у посилку товарний чек. Повернення коштів відбуватиметься поштовим переказом. Оплата комісії за переказ повернення - за Ваш кошт.

Будь-які зміни до умов та правил доставки, оплати та повернення товару можуть бути змінені та набувають чинності в момент їх публікації на цьому веб-сайті. Переглядайте цей розділ час від часу.

*Якщо покупець, загальна сума замовлень якого в обліковому записі перевищує 10 000 грн. хоче оформити покупку не самостійно на сайті, а іншим способом (наприклад., за телефоном, e-mail, в приватних повідомленнях нашим сторінкам в соц. мережах, месенджерах і т.д.) - в такому випадку застосовуватиметься знижка особливого клієнта 5%.


Речі, що змінюють простір

Ми відслідковуємо актуальні тренди в світі предметів декору та активно співпрацюємо з дизайнерами, художниками, майстрами та більшими виробниками, створюючи неповторні колекції предметів декору.

Зареєстровані покупці отримують 5% знижки на замовлення,
оформлені на нашому сайті.

УВІЙТИ

Новий покупець? Зареєструйтесь і отримайте 5% знижки !