Ми на канікулах з 31.12.21 - 12.01.22

ЗА ДОВШЕ ОЧІКУВАННЯ: НА ВСІ ЗАМОВЛЕННЯ, САМОСТІЙНО ПОВНІСТЮ ОФОРМЛЕНІ ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ НА САЙТІ ПОКУПЦЯМИ В ПЕРІОД З 31.12.21 - 12.01.22 ВКЛЮЧНО, ДІЯТИМЕ ЗНИЖКА 10%. ОБРОБКА ТА ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ ПОНОВИТЬСЯ 13.01.22.

Код купону на знижку HELLO2022

УМОВИ АКЦІЇ —> на сторінці Оплата та Доставка

+380 50 082 0812

пн-пт 09:00–17:00

На всі замовлення, самостійно оформлені зареєстрованими на сайті покупцями, діє знижка 5%

РЕЄСТРУЙТЕСЬ та заощаджуйте!

ДОСТАВКА, ОПЛАТА та повернення товару, актуальні АКЦІЇ

На покупки, повністю оформлені зареєстрованим покупцем самостійно на сайті - застосовується автоматична знижка 5%* (знижка застосується автоматично на останньому кроці оформлення замовлення). Знижка діє на покупку всіх товарів, ОКРІМ подарункових карток. У випадку оформлення замовлення в інший спосіб (без реєстрації - в один клік, телефоном, ел. поштою, за допомогою месенджерів, у приватних повідомленнях нашим сторінкам в соц. мережах і т.ін.) знижка не застосовується.

Доставка товару

Ми робимо все можливе, щоб Ви отримали замовлення якнайшвидше. 

Після того, як Ви оформите замовлення, розпочнеться його опрацювання - наш консультант сконтактує з Вами у месенджерах, щоб уточнити перелік товарів, їх наявність та ін. деталі. Опрацювання та відправлення замовлень відбувається в робочі дні. Опрацювання замовлень, оформлених в суботу та неділю, а також в святкові вихідні відбувається на наступний робочий день**. 

Для доставки своїх товарів ми використовуємо послуги зовнішніх кур’єрських компаній: на даний момент, вся доставка замовлень з нашого магазину здійснюється лише до відділень / поштоматів Нової Пошти. 

Зберігання посилки у відділенні Нової Пошти відбуватиметься за правилами перевізника, а після закінчення стандартного безкоштовного терміну зберігання замовлення, яке не було отримане Покупцем, буде повернуто Продавцю.

Для замовлень на суму до 850 грн. в нас фіксована ціна обробки замовлення, яка становить 50 грн. (в цю суму все включено - збір, пакування, вартість доставки), а для замовлень на суму понад 850 грн. - покупець оплачує лише вартість покупки (збір, пакування замовлення, доставка відбуваються за рахунок Продавця). Приклад 1: покупка товарів на 500 грн. - в такому випадку вартість обробки становитиме 50 грн., загальна сума до сплати 550 грн. (в цю суму все включено - обробка, збір, пакування, доставка). Приклад 2: покупка товарів на 1000 грн. - в такому випадку обробка замовлення безкоштовна.

У випадку, якщо покупка оплачується повністю або частково з використанням подарункового сертифікату, для такої покупки вартість обробки замовлення розраховується за сумою доплати: для доплат до 850 грн. - вартість обробки замовлення становить 50 грн. (збір, пакування, доставка), для доплат на понад 850 грн. - обробка такої покупки безкоштовна. Приклад 1: покупка товарів на 1000 грн. оплачується з використанням картки на 1000 грн. (доплата готівкою - 0 грн.) - в такому випадку вартість обробки становитиме 50 грн. Приклад 2: покупка товарів на 2000 грн. оплачується з використанням картки на 1000 грн. (доплата готівкою - 1000 грн.) - в такому випадку обробка безкоштовна.

Для розрахунку вартості обробки замовлення використовується принцип: одна покупка = одна доставка. Якщо Покупцю необхідно здійнити доставку товарів із замовлення за різними адресами, така покупка буде розділена на окремі замовлення і до кожного застосовуватиметься вартість обробки, описана вище. Наприклад: у Покупця в замовленні 2 товари загальною вартістю 1000 грн. У випадку, якщо обидва товари доставлятимуться разом в одну точку доставки - вартість обробки становитиме 0 грн. Якщо ж Покупцю потрібно, щоб речі були доставлені за різними адресами, така покупка буде розділена на 2 замовлення і до кожного застосовуватиметься розрахунок: "замовлення на суму до 850 грн. - обробка 50 грн., на суму понад 850 грн. - обробка безкоштовна".

ПАКУВАННЯ

Ми намагаємось мінімізувати кількість упаковки, яку ми використовуємо, тому всі речі упаковуємо під час збору конкретного замовлення. Стандартно замовлення акуратно упаковується в картонну коробку (для маленьких за об'ємом речей може використовуватись щільна пласка упаковка). Коробка зверху має додаткове захисне покриття плівкою (захист від вологи / забруднень та ін. пошкоджень під час транспортування). Якщо у Вас є особливі побажання щодо того, як би Ви хотіли, щоб ми упакували Вашу покупку - повідомте нам про них, будь ласка, і ми спробуємо знайти рішення, за можливості.

Самовивіз (тільки для покупців з м. Києва)

На данний момент, видача замовлень у форматі самовивозу покупки ВІДСУТНЯ.

Оплата товару (в період акційної пропозиції діють спеціальні умови, ознайомлюйтесь з правилами акції, що наведені вище на цій сторінці)

1) Для стандартної доставки у зручне відділення Нової Пошти - ми не вимагаємо передоплати**: покупець може оплатити покупку в момент отримання замовлення у відділенні Нової пошти тими способами, які пропонує перевізник (готівкою або карткою). Комісія за переказ коштів сплачується покупцем за тарифами Нової Пошти. 

Також можете сплатити за свою покупку банківською карткою - Вашу сторінку оплати буде надіслано Вам менеджером після підтвердження Вашого замовлення.

Або ж Ви можете оплатити покупку банківським переказом - якщо Ви хочете оплатити покупку через свій Інтернет банк, повідомте нам про це і ми надішлемо Вам рахунок із всіма необхідними реквізитами.

2) У випадку адресної доставки та доставки у поштомати - така доставка здійснюється на умовах передоплати. В такому випадку, після підтвердження замовлення ми надішлемо Покупцю посилання на сторінку оплати банківською карткою.

У випадку, якщо покупка оформлюється повністю або частково з використанням подарункового сертифікату, для такої покупки вартість обробки замовлення розраховується за сумою доплати готівкою - для доплат до 850 грн., вартість обробки становить 50 грн., для доплат на понад 850 грн. - обробка такої покупки безкоштовна. Приклад 1: покупка товарів на 1000 грн. оплачується з використанням картки на 1000 грн. (доплата готівкою - 0 грн.) - в такому випадку вартість обробки замовлення становитиме 50 грн. Приклад 2: покупка товарів на 2000 грн. оплачується з використанням картки на 1000 грн. (доплата готівкою - 1000 грн.) - в такому випадку обробка безкоштовна. Доплати (в т.ч. сплата за обробку замовлення) на суму меньшу 250 грн. сплачуються карткою, на більшу - на вибір покупка (або карткою, або при отримані).

Повернення товару

Ви маєте право на повернення товару, який не використовувася, протягом 14 днів з моменту його доставки. Якщо Ви не повернули товар протягом цього терміну, а також, якщо товар був у використанні – повернення не зможе бути оформленим. Товар повинен повертатись разом із своєю оригінальною упаковкою. Якщо товар, який Ви хочете повернути продавався як набір / комплект із декількох товарів, повернення буде оформлене лише в випадку повернення всього комплекту / набору. Перелік товарів, які не підлягають поверненню визначено Законом “Про захист прав споживачів”.

Якщо товар, що підлягає поверненню, Вам не підійшов, напишіть нам в меседжер (viber / whatsapp, telegram) і ми оформимо повернення. 

Після оформлення, товар, що не підійшов, потрібно надіслати нам - ми надамо дані (№ відділення Нової пошти) для доставки.

Відправлення товару, що не підійшов, відбувається за рахунок Покупця. Для оформлення повернення коштів за товар, що не підійшов, необхідно заповинити Заяву на повернення (буде надана). Разом із Заявою, Ви повинні докласти у посилку фіскальний чек (що був надісланий Вам після оплати) або видаткову накладну (була вкладена Вам у посилку, якщо оплата замовлення відбувалась при отриманні). Повернення коштів за товар, що не підійшов, відбуватиметься безготівково****. Повернення коштів відбудеться протягом 7 робочих днів після отримання (та перевірки) товару.

Будь-які зміни до умов та правил доставки, оплати та повернення товару можуть бути змінені та набувають чинності в момент їх публікації на цьому веб-сайті. Переглядайте цей розділ час від часу.


* Для покупців у яких загальна сума покупок в їх обліковому записі на сайті перевищує 10 000 грн., за умови самостійного оформлення замовлення на сайті автоматично застосовується знижка 10%. У випадку оформлення замовлення в інший спосіб ("в один клік", телефоном, ел. поштою, за допомогою месенджерів, у приватних повідомленнях нашим сторінкам в соц. мережах і т.ін.) застосовується знижка 5%.

** Якщо Покупець хоче відкладену доставку - товар може бути відкладеним не більш, ніж на один робочий день. На довший термін відкладення відправлення можливе за умови повної оплати замовлення. Якщо ж Покупець хоче отримати свою неоплачену покупку через більший проміжок часу (наприклад, через тиждень, місяць, в наступному році) - товар буде повернутий у продаж, замовлення буде переведене у статус скасованого - його поновлення в потрібну дату відбудеться за повідомленням від Покупця лише за умови наявності обраного товару

*** Якщо Покупець в попередніх замовленнях не з'являвся у відділення Нової Пошти для перегляду / отримання замовлення, наступні покупки відправлятимуться лише на умові передоплати (оплати замовлення банківською карткою або банківським переказом ДО передачі на доставку). Доставка у поштомати Нової Пошти відбувається на умові передоплати (оплати замовлення банківською карткою або банківським переказом ДО передачі на доставку).

**** Якщо за товар було сплачено карткою до відправлення (через сторінку оплати системи обробки платежів WAYFORPAY) - повернення буде здійснено на ту ж банківську картку, з якої була оплата. Якщо ж замовлення було сплачене при отриманні у відділенні Нової Пошти, або ж сплачене за наданими реквізитами (оплатою на рахунок в форматі IBAN), повернення коштів буде здійснено банківським переказом, для якого необхідно в Заяві на повернення надати наступні реквізити: ПІП , ІПН, рахунок в форматі IBAN.

Зареєстровані покупці отримують 5% знижки на замовлення,
самостійно оформлені на нашому сайті.

УВІЙТИ

Новий покупець? Зареєструйтесь і отримайте 5% знижки!

Оформити без реєстрації

Купити в один клік